Krajowe Biuro Windykacji

Nie bierzemy wszystkiego „jak leci”…

Często jako zawodowi windykatorzy stajemy przed dylematem czy podejmować się danego zlecenia. Nie jesteśmy firmą, która masowo skupuje długi i żeruje na ludzkim nieszczęściu.

Jako Krajowe Biuro Windykacji specjalizujemy się w trudnych windykacjach- windykacjach, gdzie po drugiej stronie barykady często mamy oszustów, czy też ludzi, których sposobem na życie jest wyłudzanie towarów czy też środków finansowych lub usług.

Każde zlecenie, którego się podejmujemy jest wcześniej przez nas analizowane i weryfikowane. Nie podejmujemy się zleceń windykacji uczciwych przedsiębiorców, którym po prostu w życiu „podwinęła się noga”, lub są niewypłacalni przez swoich nieuczciwych kontrahentów. Każdą sprawę bada nasz zespół ekspertów i do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. U nas nie ma przypadku. Jeśli podejmujemy się windykacji, to robimy ją na 100%, a nie na pół gwizdka.

W naszym modelu windykacji uwzględniamy działania agencji detektywistycznej, dziennikarzy śledczych i ekspertów z zakresu bezpieczeństwa. Wszystkie działania są rejestrowane, tak, aby nikt nie zarzucił nam działań niezgodnych z prawem.

Jeśli nie podejmujemy się przeprowadzenia procesu odzyskiwania należności, to zawsze tłumaczymy, dlaczego.

Menu