O Nas

Krajowe Biuro Windykacji, to przede wszystkim ideologia. Wierzymy w to co robimy, a swoją pracę wykonujemy z ogromnym zaangażowaniem i starannością. Mamy świadomość, że nasze wynagrodzenie uzależnione jest od efektów powierzonych działań, a co za tym idzie wszystkie czynności wykonujemy z pasją i poświęceniem.

Nasze usługi nie należą do tanich, ponieważ lojalność i skuteczność jest dzisiaj towarem deficytowym- takie mamy czasy.

Często windykujemy osoby, które stoją w sprzeczności z prawem- nie boimy się. Nasze działania w terenie, zabezpieczane są przez Zespół Wsparcia- to zawodowcy posiadający odpowiednie licencje i doświadczenie w ochronie.

Przez kilka lat testowaliśmy rynek odzyskiwania wierzytelności wchodząc w rolę dłużników. Potrafiliśmy zbijać wszystkie argumenty windykatorów i skutecznie unikać komorników. Dzisiaj tworzymy zespół specjalistów, którzy zajmują się trudnymi windykacjami.

Dzięki połączeniu działań agencji detektywistycznej, dziennikarstwa śledczego i prawnych metod odzyskiwania należności – wypracowaliśmy model windykacji dotychczas niespotykany na polskim rynku.

Nie będziemy pisali, jaki mamy procent skuteczności, bo i tak byście Państwo nie uwierzyli.

Od lutego 2020 roku, przyjęliśmy do obsługi wierzytelności, które przekraczają wartość 30 milionów – to naprawdę dużo.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Za nim przyjmiemy zlecenie, weryfikujemy dłużnika i określamy czy podejmujemy się wykonania usługi- to nic nie kosztuje. Gdy już przyjmiemy zlecenie to dajemy gwarancję satysfakcji i to by było na tyle z informacji, które możemy przekazać Państwu tym kanałem komunikacji. O szczegółach porozmawiamy w naszym biurze.

Ile firm windykacyjnych obiecywało, że odzyskają należności? Ile pobrało opłatę wstępną? Nie musisz odpowiadać – odezwij się do nas.

Menu