Oszustwa na inwestycjach

Oszustwa metodą „na inwestycje”- odzyskaj swoje pieniądze

Regularny zysk z odsetek, a po dwóch latach gwarancja zwrotu całej inwestycji i to powiększonej o 20%. Brzmi świetnie, prawda? Tyle, że to dobrze zaplanowane oszustwo. Wiarygodność zapewniają zabezpieczenia na hipotekach i majątku spółki- jak się okazuje to tylko złudne poczucie bezpieczeństwa. Czujność inwestorów usypiają wypłacane co jakiś czas odsetki (teraz łaskawi prezesi nie wypłacają nawet odsetek- koronawirus załatwia sprawę). Potem są już tylko problemy – nerwy, stracone pieniądze, zawiadomienia do prokuratury i wpis na listę ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego. Tak w skrócie wygląda rynek inwestycyjny w Polsce- oczywiście nie wkładamy wszystkich do jednego worka. Niestety znakomita większość firm będących w naszym zainteresowaniu- firm, które oferują inwestycje w różne instrumenty finansowe ma cechy spółek o strukturach piramid finansowych.

Krajowe Biuro Windykacji wyspecjalizowało się w walce z firmami, które wyłudzają środki finansowe na wszelkiego rodzaju inwestycje- inwestycje, które nigdy nie dochodzą do skutku i których finał jest zawsze taki sam.

Nasze doświadczenie w odzyskiwaniu środków pieniężnych na rynku inwestycji, zdobywaliśmy poprzez reprezentacje klientów, którzy zainwestowali w takie spółki jak: VCapital, Bungalow, GetBack, Gerda Broker i inne.

Jeśli obawiasz się, że straciłeś zainwestowane pieniądze lub że możesz je stracić- odezwij się do nas. Nie trać czasu!

Menu